KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13117360
*
nr 1311 7360
Anna Jalpachik
(1954-2013), Ukraina/Sverige
Oljemålning, Fruktstilleben. Signerad. Olja på duk, 50x65,5cm
Anna Kalinitchenko Jalpachik, ukrainsk-svensk bildkonstnär född på Krim 1954, död 2013.
Följerätt
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 2 mars 2020
kl 20:39:56
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
28/2 08:51:00
1
1.000 kr
29/2 17:40:03
2
2.000 kr
29/2 21:03:05
1
1.600 kr
29/2 21:03:05
2
1.700 kr (Budbetjänt)
29/2 21:04:16
1
2.200 kr
29/2 21:59:37
2
2.600 kr
1/3 09:00:54
1
Vinnande bud
1/3 12:41:08
1
justering av budtak
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
Anna Jalpachik
Anna Kalinitchenko Jalpachik, ukrainsk-svensk bildkonstnär född på Krim 1954, död 2013.
Läs mer om Anna Jalpachik
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: anna jalpachik fruktstilleben olja olja på duk oljemålning oljemålningar stilleben sverige ukraina
-
6163 Ojemålningar
2 st, Jan Ölander, Monogramsignerade, yttermått in..//
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 20:12
-
1010 Oljemålning
Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x..//
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 20:55
-
5423 Oljemålning
Anders Andrén, Skärgårdsmotiv, "Ejder". Signerad. ..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 19:16
-
1002 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 18:55
-
1003 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Aktuellt bud: 2.000 kr
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 18:56
-
6119 Oljemålning
Anders Lindholm (f. 1962). Komposition. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 18:37
*
Anna Jalpachik
Anna Kalinitchenko Jalpachik, ukrainsk-svensk bildkonstnär född på Krim 1954, död 2013.
Läs om budbetjänten
Läs mer om Anna Jalpachik
nr 1311 7360
Anna Jalpachik
(1954-2013), Ukraina/Sverige
Oljemålning, Fruktstilleben. Signerad. Olja på duk, 50x65,5cm
Anna Kalinitchenko Jalpachik, ukrainsk-svensk bildkonstnär född på Krim 1954, död 2013.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 2.000 kr |
Såld: | 2.800 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 2 mars 2020 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
28/2 08:51:00 | 1 | 1.000 kr |
29/2 17:40:03 | 2 | 2.000 kr |
29/2 21:03:05 | 1 | 1.600 kr |
29/2 21:03:05 | 2 | 1.700 kr (Budbetjänt) |
29/2 21:04:16 | 1 | 2.200 kr |
29/2 21:59:37 | 2 | 2.600 kr |
1/3 09:00:54 | 1 | Vinnande bud |
1/3 12:41:08 | 1 | justering av budtak |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
Anna Jalpachik
Anna Kalinitchenko Jalpachik, ukrainsk-svensk bildkonstnär född pÃ¥ Krim 1954, död 2013.Läs mer om Anna Jalpachik
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: anna jalpachik fruktstilleben olja olja på duk oljemålning oljemålningar stilleben sverige ukraina
-
6163 Ojemålningar
2 st, Jan Ölander, Monogramsignerade, yttermått in..//
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 20:12 -
1010 Oljemålning
Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x..//
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 20:55 -
5423 Oljemålning
Anders Andrén, Skärgårdsmotiv, "Ejder". Signerad. ..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 19:16
-
1002 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 18:55 -
1003 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Aktuellt bud: 2.000 kr
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 18:56 -
6119 Oljemålning
Anders Lindholm (f. 1962). Komposition. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 18:37